לא מצליחים להוסיף תמונות לפוסטים? הנה הפתרון!

בימים האחרונים, כשניסיתי להעלות תמונות לפוסטים מתוך הפוסטים עצמם – לחיצה על "בחירת קבצים" לא פתחה את החלון לבחירת התמונות להעלאה כמו שבדרך כלל. בנוסף, זה קרה לי רק באתר אחד בזמן שבאתרים אחרים (אפילו עם אותה גרסת וורדפרס עם אותה תבנית) התופעה לא קרתה.

מסך העלאת קבצים מתוך פוסט
לחיצה על בחירת קבצים לא עושה כלום

הדרך היחידה שיכולתי להעלות קבצים לתוך פוסט, היתה או באמצעות גרירת הקובץ לחלון הנ"ל או דרך מדיה -> קובץ חדש.

ככה עבדתי בימים האחרונים עד שהבוקר נמאס לי ופירסמתי פוסט בנושא בקבוצת "קהילת וורדפרס ישראל". אמנם לא מצאתי שם פתרון, אבל בעצתו של דובב גולן ניסיתי לבצע את הפעולה על דפדפן אחר. נשבע שלא האמנתי שזה יכול לעבוד, הרי באתרים אחרים זה עובד לי גם בכרום שלי. אבל… להפתעתי בפיירפוקס זה עבד יופי.

אז המשכתי לחקור את העניין ומצאתי שאנשים רבים ברחבי הרשת מתלוננים על זה.  מסתבר שיש איזו בעיה עם הגרסאות החדשות של כרום ונפתח על כך באג מספר 40207 בוורדפרס. תכל'ס, לא מעניין אותי ממש מה הבעיה, היות ונמצא פתרון זמני לעניין.

הפתרון

כפי שצוין בבאג לעיל, מישהו פתר את הבעיה באמצעות כתיבת תוסף. יש להוריד אותו מכאן, להעלות אותו דרך מסך תוסף חדש ולהפעיל אותו. אצלי זה עבד out of the box, אבל בדיון על הבאג נאמר שצריך למחוק קוקיז וקבצים זמניים של האתר המדובר בדפדפן שלכם. כאמור, אני לא נדרשתי לזה.

מקווה לשמוע שגם לכם הפתרון הזה עבד. שתפו אותי…

נ.ב. אני לא כתבתי את התוסף  כך שאינני אחראי לתוצאה של השימוש בו. מה שכן, אני יכול להבטיח לכם שאצלי זה פתר את הבעיה.

דוד ארוון

מהנדס תעשיה וניהול בהשכלתי, בעולם המחשבים מאז מחשב ה-AT 286 ובעולם התקשורת כבעל BBS עוד לפני שנולדה רשת האינטרנט. את הדומיין הראשון שלי קניתי בשנת 2000 (עדיין קיים) ומתעסק בבניית אתרים מאז, כשבשנים האחרונות אני מתרכז בוורדפרס בלבד.

כתיבת תגובה

 

סגירת תפריט
דילוג לתוכן